لاغری صورت با دستگاه دابلو

همانطور که گفته شد لاغری صورت با دستگاه دابلو نیز امکان پذیر است. اما قبل از هر چیزی باید بدانید که دستگاه دابلو چیست. دستگاه دابلو تکنولوژی بسیار جدیدی به نام هایفو را در خود ارائه و جمع آوری کرده است که این دو معضل را با استفاده از اصول اولیه فیزیک و با تکنولوژی بسیار پیشرفته ای مرتفع کرده است.

در دستگاه دابلو و با استفاده از روش هایفو نتیجه ی مطلوب با کمترین عارضه و درد و در کمترین زمان ممکن حاصل می گردد. در دستگاه دابلو از امواج اولتراسوند (مافوق صوت) استفاده می شود که با کمک تکنولوژی پیشرفته می توان به تخریب کلاژن های قدیمی و بازسازی کلاژن جدید رسید.

مزایای دستگاه دابلو

همانگونه که ذکر شد مزیت اصلی دستگاه دابلو و استفاده از روش هایفو رساندن کمترین آسیب به سطح پوست و در نتیجه پیشگیری از عوارضی همچون سوختگی و لک روی پوست صورت است ضمن اینکه لیفتینگ و کشیدگی پوست صورت نیز با دستگاه دابلو به صورت چشمگیر نسبت به سایر روش های قبلی بالاتر است، به شکلی که بیمار در همان روزها و هفته های اول پس از انجام درمان، این تغییر را در صورت خود را احساس می کند. از طرفی تک جلسه ای بودن انجام هایفو تراپی با دستگاه دابلو و ماندگاری حداقل ۹-۱۲ ماهه می باشد.

 

بدون شک زیبایی چهره و حفظ آن از مواردی است که مطلوب همگان می باشد و داشتن چهره ای زیبا، حفظ و یا بازگشت به آن از دغدغه های دیرینه بشر بوده است ممکن است که زیبایی در فرهنگ ها و قومیت های مختلف معیار های متفاوتی داشته باشد لیکن بعضی از اصول اولیه آن در بین تمام اقوام بشر ثابت و مشترک است. مثلاً جوان بودن پوست و نداشتن چین و چروک از پایه های ثابت زیبایی است.

استحکام پوست وقوام آن به داربست زیرین آن که شامل الیاف کلاژن و الاستین است ونیز صفحات غشائی زیر پوست می باشد بستگی دارد . این الیاف دراثر عوامل محیطی مانند نور آفتاب ،استرس ها ،آلودگی هوا ، دخانیات ،تغذیه ناسالم و… دچادر خوردشدگی وپارگی می شوند و بدین ترتیب نمود بیرونی آن افتادگی پوست وشلی وچروک آن می باشد. در هایفوتراپی از امواج اولتراسوند(مافوق صوت) استفاده می شود، این امواج با کمک تکنولوژی بسیار پیشرفته (توسط وسایلی شبیه به عدسی که می توانند صوت را در نقطه ای کانونی مجتمع نماید) در نقطه ای از عمق دلخواه متمرکز و تابانده می شود که نتیجه آن ایجاد گرمای موضعی در نقاط و اعماقی دقیق از پوست و بافت زیرین می باشد و بقیه کار با همان توضیح قبلی تخریب کلاژن های قدیمی و بازسازی کلاژن جدید می باشد.